Čeština – maturita

Když se čeština míchá s latinou

Na střední se člověk může při hodinách češtiny ztratit ve všech pojmech – stylistika, lingvistika, etymologie, morfologie… S Newlife se nejen zorientuješ, ale jednotlivé pojmy zvládneš rozlišit i použít.

Lekce Obecný přehled českého jazyka se dají pojmout mnoha způsoby. Můžeme studovat lingvistiku do nejmenšího detailu, po jazykové stránce probírat knihy z povinné četby či si zopakovat jakékoliv téma budeš chtít.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓