Maturita z matematiky

Maturita

Maturita? Formalita!

Maturita – formalita. S lekcemi Newlife se toto heslo stává skutečností. Domluv si lekce a hned na jaře odmaturuj podle svých představ.

V kurzu Maturita z matematiky pro tebe máme připravenou spoustu didaktických testů z minulých let i naše staré maturitní otázky z literatury. Proto tě s radostí připravíme jak na společnou, tak profilovou zkoušku. Zvol si počet lekcí a dotáhni všechny své nedostatky během pár týdnů.

Udělej si u nás online kalkulaci, my se ti do dvou dnů ozveme. Lektora ti vybereme podle tvých požadavků a naplánujete si spolu zkušební hodinu. Když se ti bude líbit, tak tvoje cesta k jedničce z maturity může začít.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓