Matematika pro studenty 6-15 let

Efektivní, přínosné, zábavné!

Takové jsou hodiny matematiky s Newlife. Naši lektoři mají dlouhodobé zkušenosti, a proto mohou žákům základních škol poskytnout vše, co potřebují.

Matematika pro studenty 6-15 let je určená přímo pro tebe, pokud chodíš na základní školu a máš mezery v matematice. Objednej si pár lekcí, pokud se potřebuješ připravit na test či přijímačky, nebo se s námi pusť do dlouhodobého doučování a zopakuj si matematiku ze základní školy.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.