Matematika pro studenty 16-19 let

Matematika s efektivním výkladem

Středoškolská matematika bez dobrého výkladu se může stát zapeklitým oříškem. Napiš, co chceš probrat, a naši lektoři ti zajistí kvalitní lekce se zaručenými výsledky!

Matematika pro studenty 16-19 ti pomůže zvládnout nebo zopakovat si středoškolskou matematiku. Pomůžeme ti s přípravou na test či rozšířením tvých obzorů a budeš o krok napřed oproti svým spolužákům.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.