Matematika – přijímačky

Přijímačky levou zadní!

Chystáš se na střední školu? Jsi tu správně. Naši lektoři tě připraví na Cermat testy i na profilové přijímací zkoušky SŠ a gymnázií.

Kurz Matematika – přijímačky je vhodný pro všechny typy přijímacích řízení, ať už se jedná o příjímací zkoušky daných škol, nebo Cermat přijímačky. Délku, počet i obsah lekcí si můžeš navolit individuálně se svým lektorem. Začít můžeš klidně zítra, stačí kliknout na SPOČÍTAT LEKCI.

Jak funguje Newlife?

  • Online kalkulce
  • Telefonická konzultace do druhého dne
  • Výběr lektora podle tvých požadavků
  • Zkušební hodina
  • Možnost krátkodobého nebo dlouhodobého doučování

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓

BALÍČEK SI MŮŽETE NAVOLIT SAMI

Přijímačky na nečisto

Přijímačky na sš zvládneš. Lektor ti ukáže zadání zkoušky nanečisto a po vypracování ti ukáže časté chytáky a vše vysvětlí.

Přijímačky střední školy

Přípravu na jednotnou přijímací zkoušku Cermat je potřeba nepodcenit. Nemusíš se jí ale bát, protože s námi si Cermat matematiku i Cermat testy vyzkoušíš.

Scio testy a Cermat testy

Sciotesty bývají záludné, my s tebou ale projdeme nejčastější typy testových otázek, aby jsi vše zvládl.

Přijímačky pro osmiletá gymnázia

Chystáš se na gympl? Když začneš brzy, tak půjde vše hladčeji. Přípravný kurz si u nás navolíš podle potřeby.