Matematika pro každého

Matematika s efektivním výkladem

Středoškolská matematika bez dobrého výkladu se může stát zapeklitým oříškem. Napiš, co chceš probrat, a naši lektoři ti zajistí kvalitní lekce se zaručenými výsledky!

Naše doučování matematiky tě připravý na každý test či zkoušení. Stačí si zadat poptávku doučování a jeden z našich manažerů se s tebou obratem spojí a pomůže ti sestavit doučovací plán na míru.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓