Čeština Obecný přehled

Výuka češtiny pro každého!

Každý z našich lektorů již napsal nejeden diktát na jedničku, proto ti poradí s každou záludností. 

Pokud si zvolíš lekce českého jazyka, už tě nikdy nečeká pětka z diktátu. Probereme s tebou všechny tvé mezery, zopakujeme pravopisné výjimky a chytáky a projdeme vše, co si jen budeš přát. Opravíme s tebou tvé nepovedené písemky a společně vyzrajeme nad českým jazykem. Můžeme se zaměřit i na jiné kategorie než je gramatika, například na lingvistiku nebo literaturu. Tento kurz je vhodný i pro cizince! Neváhej a kurzy češtiny probíhající online nebo prezenčně si objednej okamžitě.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓