Čeština Obecný přehled

Žádný diktát tě nezaskočí!

Každý z našich lektorů již napsal nejeden diktát na jedničku, proto ti poradí s každou záludností. Vyzkoušej pár našich lekcí a gramatika ti půjde jedna báseň.

Pokud si zvolíš lekce Gramatiky, už tě nikdy nečeká pětka z diktátu. Probereme s tebou všechny tvé mezery, zopakujeme pravopisné výjimky a chytáky a projdeme vše, co si jen budeš přát. Opravíme s tebou tvé nepovedené písemky a společně vyzrajeme nad českým jazykem.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.