Čeština Literatura

Literatura přehledně

V Newlife za tebe všechny knihy sice nepřečteme, ale poradíme ti s jejich rozborem a naučíme tě, jak o nich mluvit.

Naše doučování literatury tě připraví na maturitu nebo na jakoukoliv jinou zkoušku. Před první lekcí si uděláme předběžný soupis klasické literatury, které se chceš věnovat, a průběžně budeme každou knihu, autora i období rozebírat do nejmenších detailů. Pokud tvá zkouška již klepe na dveře, není problém hodiny pojmout rychle a efektivně.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.