Čeština Gramatika

Když se čeština míchá s latinou

Na střední se člověk může při hodinách češtiny ztratit ve všech pojmech – stylistika, lingvistika, etymologie, morfologie… S Newlife se nejen zorientuješ, ale jednotlivé pojmy zvládneš rozlišit i použít.

Lekce Obecný přehled českého jazyka se dají pojmout mnoha způsoby. Můžeme studovat lingvistiku do nejmenšího detailu, po jazykové stránce probírat knihy z povinné četby či si zopakovat jakékoliv téma budeš chtít.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.