Čeština – přijímačky

Přijímačky Cermat a nejen to!

Chystáš se na střední školu? Jsi tu správně. Naši lektoři tě připraví na Cermat testy i na profilové přijímací zkoušky SŠ a gymnázií.

Kurz Český jazyk přijímačky je vhodný pro všechny typy přijímacích řízení, ať už se jedná třeba o přijímací zkoušky daných škol, nebo Cermat přijímačky. Délku, počet i obsah lekcí si můžeš navolit individuálně se svým lektorem. Začít můžeš klidně zítra, stačí vyplnit formulář níže.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓