Angličtina pro každého

Kurzy angličtiny pro začátečníky i pokročilé!

Připravuješ se na anglické přijímačky, jazykové testy, státní a školní maturitu nebo snad na odjezd do zahraničí? A nechceš k tomu parťáka?

Lekce anglického jazyka ti zajistí spolehlivou pomoc při vstupu do anglicky mluvícího světa. Probereme s tebou gramatiku, slovíčka i výslovnost, a to všechno zábavnou formou. Na hodiny doučování máme připravené hry, ukázky z filmů a různá praktická cvičení. Lze si domluvit i hodiny konverzace, vše totiž závisí na tvých preferencích. Anglického buddyho můžeš mít do 48 hodin.

Ceny od 290Kč za lekci

GARANCE KVALITY

Lektory si vybíráme osobně. Každý lektor musí projít výběrovým řízením, abychom si ověřili jeho dovednosti. Pokud i přesto nebudeš s lektorem spokojen, tak si můžeš kdykoli bezplatně zažádat o výměnu.

U nás potkáš jen studenty. Věříme, že lektor by měl být mladý a plný energie!

LEKTOR DO 48H

Po odeslání dotazníku se s tebou obratem spojíme a domluvíme začátek doučování podle tvých časových možností. S lektorem si můžeš sestavit individuální studijní plán přesně podle svých potřeb. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Začít můžeš ještě dnes, tak neváhej!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Objednat si můžeš libovolný počet lekcí o délce 45, 60 nebo 90 minut. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí, či jejich délku bez problému měnit.

↓ Stačí vyplnit formulář níže ↓