Angličtina Konverzace

Lektoři z ciziny

Na českých školách bohužel není anglická konverzace dostupná v patřičné kvalitě. Naši lektoři strávili mnoho času v cizině a rádi si s tebou popovídají a zlepší tvou výslovnost.

Na našich hodinách anglické konverzace se rozhodně nebudeš nudit. Připravíme tě na školní maturitu nebo si s tebou budeme povídat jen tak pro zábavu, abychom zlepšili tvé komunikační dovednosti. Náplň lekcí bude záviset čistě na tvých preferencích.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.