Angličtina Gramatika

Gramatika v kapse

Čerpat angličtinu z filmů a PC her je super, ale ne vždycky to přináší ovoce při testech z anglické gramatiky. Naši lektoři jsou připraveni ti vše vysvětlit stejně zábavnou formou.

Naše doučování anglické gramatiky je přímo pro tebe. I středně pokročilí či pokročilí mají někdy problémy s komplikovanější gramatikou. Můžeme tě připravit i na jazykové zkoušky.

LEKCE NA MÍRU

Lekce ti připravíme na míru, stačí vyplnit dotazník a zdůraznit, jakými tématy se budeš chtít zabývat. Uveď datum a čas, kdy máš zájem o první lekci a můžeš začít!

STUDIJNÍ PLÁN

Do dvou dnů se ti ozve jeden z našich lektorů. Domluvíte se na tvých časových možnostech, vytvoříte studijní plán a proberete tvá očekávání. Následovat bude interaktivní, individuální a intenzivní výuka, která může probíhat osobně (v Praze), nebo online z pohodlí tvého domova. Pokud budou rodiče chtít mít přehled, mohou tvé průběžné hodnocení sledovat.

VARIABILITA

Objednat si můžeš buď jednu lekci, nebo balíček po 5 či 10 lekcích. V průběhu tvého doučování lze počet lekcí libovolně kombinovat a doobjednávat.